Stuur ons een mail

Vul het onderstaande formulier in om ons te contacteren. Wij nemen nadien zo spoedig mogelijk contact met u op.

Wie wil je een bericht sturen?


Vul uw eigen E-mail adres in


Onderwerp bericht


Inhoud


Verstuur
Administratie
Voor alle betalingen: één rekeningnummer

280-0232357-79

Ondernemingsnummer: 424317590
Sponsors
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
Bestuursleden
Voorzitter: Luc Van de Velde

lucvdvelde@gmail.com

0486/954623

Secretaris: Carine Coenye

nientje7@gmail.com

0473/460495

Schatbewaarder: Geert Vanmassenhove

Webmaster: Peter Van Vlierberghe

Public Relations: Luk Van Canneyt

Bestuurslid: Christel Quintin

Bestuurslid: Gino Vandewalle

Bestuurslid: Gael Bruyneel

Bestuurslid: Ingrid Decherf

Wegkapitein
Arnold Simons
Bruno Kramers
Carine Coenye
Carine Vlaminck
Fabian Vanderheyden
Gael Bruyneel
Geert Vanmassenhove
Gilbert Moyaert
Gino Vandewalle
Guy De Schepper
Ivan Schamp
Jean-Luc Foulont
Jean-Paul Stoquart
Luc Van de Velde
Luk Van Canneyt
Marianne Braem
Peter Van Vlierberghe
Redgy Dieusaert
Remi Tobback
Ria Vandenberghe
Serge Pattyn
Verantwoordelijken klassement
Carine Coenye nientje7@gmail.com
Carine Vlaminck arnold.simons@telenet.be
Fabian Vanderheyden vanderheyden68@hotmail.com
Geert Vanmassenhove schatbewaarder@wdbreduinia.be
Guy De Schepper bvba.de.schepper@pandora.be
Ivan Schamp ivan.schamp@telenet.be
Jean-Luc Foulont jlfoulont@hotmail.com
Johan Van Raepenbusch johan.vr@telenet.be
Luc Van de Velde lucvdvelde@gmail.com
Luk Van Canneyt l.van.canneyt@telenet.be
Marianne Braem marianne.braem@skynet.be
Redgy Dieusaert redgy.dieusaert@telenet.be
Ria Vandenberghe ria.vandenberghe@telenet.be
Serge Pattyn serge.pattyn@skynet.be
Contact
Contact

Bredene
© 2012 www.wdbreduinia.be.
Levendige fietsclub, voor jong en oud, vlug en minder snel, groepstochten langs de kust en door de polders


www.xeartum.be